Polska wódka na prezent?

Czy polska wódka to dobry pomysł na prezent?

Alkohol na prezent? Jak najbardziej! Najczęściej wybierane są różnego rodzaju whisky, wina, czy rumy. A może nieco odejść od schematu i sprawić komuś prezent w postaci przezroczystego trunku. Oczywiście mowa tu o wódce z ciut wyższej półki lub o takiej, która nie jest ogólnodostępna. Taki rodzaj podarunku możemy sprawić koneserowi wyśmienitych trunków. Jeżeli poświęcimy więcej niż chwilę na wybór odpowiedniego alkoholu, to możemy znaleźć coś naprawdę wyjątkowego. Wyborne i nieprzeciętne wódki wcale nie muszą należeć do tych najdroższych. Warto tutaj wspomnieć na przykład o wódce Kura, wódce Młody Ziemniak, czy wódce Starka.

Polska wódka może być również świetnym podarunkiem kończącym pobyt w naszym kraju dla cudzoziemców. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ekskluzywnymi polskimi wódkami do naszego salonu!

Polecane wódki na prezent

Kura to wódka z zabawną etykietą przykuwającą uwagę i budzącą zaskoczenie. Jest to świetny pomysł na śmieszny a zarazem ekskluzywny prezent. Należy ona do wódek, które pije się z ochotą. Jest ona produkowana w województwie wielkopolskim. Jej wytwarzanie oparte jest na zbożach najwyższej jakości, dlatego smak tak bardzo przypada do gustu.

Kolejną proponowaną przez nas wódką jest Młody Ziemniak. Jest to produkt konkurencyjny chociażby ze względu na to, że jest on wytwarzany w miejscu, gdzie powstaje znana wszystkim wódka Chopin. Co więcej, teren na którym znajduje się gorzelnia jest jednym z najczystszych w Europie pod względem ekologicznym.

Wódka ta jest produkowana – jak sama nazwa mówi – z ziemniaków. Na jedną taką butelkę wykorzystuje się około 50 ziemniaków. Ostatnią, wartą uwagi wódką, jest Starka. Pochodzi ona ze Szczecina, a jej produkcja znacząco różni się od produkcji innych wódek. Sposób ten jest bardziej zbliżony do sposobu otrzymywania whisky. Przelewa się ją do dębowych beczek, a następnie zostawia do leżakowania. Wszystko po to, aby nabrała wyjątkowego smaku oraz złocisto brązowego
koloru! Jest to trunek, którego jedna z najdroższych butelek kosztuje prawie 19 tysięcy (50- letnia). Natomiast taka 3 letnia kosztuje około 70zł. Nie jest więc to duży pieniądz, a może ucieszyć osobę obdarowaną! 

Oczywiście wszystkie wyżej wymienione wódki mogą się znaleźć w naszych koszach prezentowych!

Zamknij Menu