Słodycze i dodatki

W Whisky & Spirit House konfekcjonujemy paczki i prezenty świąteczne i okolicznościowe dla firm. Decydujemy się na kompozycje z wyselekcjonowanych produktów, zarówno jeśli chodzi o trunki, jak i o dodatki. Najczęściej wybieranym produktem, ale też lubianym i sprawdzonym są oczywiście słodycze. Oferujemy słodycze, których nie można kupić w każdym sklepie. Są to wyroby manufakturowe, produkowane w niedużych ilościach lub wyłącznie na zamówienie. Nasi dostawcy dokładają największych starań, żeby składniki, które wykorzystują były ekologiczne i wysokiej jakości. Dbałość o składniki oraz staranność przygotowania przekładają się na wyjątkowy efekt końcowy, który tak bardzo lubimy. Czekolady są mocno nasycone kakao, rozpływają się w ustach, a wyśmienite dodatki urozmaicają ich smak i zachwycają mocą aromatów.

Niezależnie od tego, czy proponujemy bombonierki, czekolady, pojedyncze praliny, owoce kandyzowane czy bakalie – wszystkie produkty oczarowują smakiem i ciekawymi kompozycjami smakowymi. Szukamy delikatesów nietuzinkowych, które będą przyjemnym zaskoczeniem dla tego, kto będzie ich kosztował.

Dla wielbicieli wszystkich słodyczy, dla których budżet jest równie ważny, co smak i jakość, także znajdziemy ciekawe propozycje, nie tylko pięknie opakowane, ale również genialne w smaku. Kilka lat doświadczeń we współpracy z naszymi Partnerami sprawiły, że mamy bardzo dużą znajomość ich oferty, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom.

 

Zamknij Menu